MILLEGA TEGELEME?

PROJEKTI LOGISTIKA

Kui otsid lahendust lühi- või pikaajalistele projektidele, mis hõlmavad keerukaid transpordilahendusi, siis Milway OÜ on valmis sind aitama. Oma veokipargi ning suure hulga partneritega pakume täisteenuslahendusi ülegabariitsetele veostele, raskeveostele, sõjalisele ning lõhkeainetranspordile ja paljule muule. Liskas aitame organiseerida vajaliku riistvara teie kauba käsitlemiseks.

KAUBA TRANSPORT

Milway OÜ aitab oma klientidel saavutada maksimumi. Eesmärgiks on 100% tarnetäpsus. Pakume rahvusvahelist transporditeenust maanteel, merel, õhus ning raudteel. Oleme loonud efektiivse võrgustiku oma autopargi ja partnervõrgustiku vahel, just tänu sellele oleme võimelised lahendama ka kõige keerukamad transpordi väljakutsed. Aitame oma klientidel saata nii pakke, osakoormaid kui ka täiskoormaid. Juba järgmisele saadetisele hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust. Koos saavutame parima tulemuse!

OHTLIKUD KAUBAD

Kui otsid ohtlikule kaubale transporti, siis oled jõudnud õigesse kohta. Milway kõik sõidukid ning juhid on varustatud õigete teadmiste ning varustusega käsitlemaks ka kõige ohtlikumaid kaupasid. Ohtlikeveoste spetsialistidena pakume ka transporti radioaktiivsetele kaupadele.

AJAKRIITILINE TRANSPORT

Kas vajate kiiret ja usaldusväärset kauba kohaletoimetamist? Milway aitab teid kiire klienditeeninduse, 24-tunnise jälgimise ja raketikiirusega kohaletoimetamisega. Pakume kohaletoimetamist samal ja järgmisel päeval paljudele tööstusharudele, kasutades veoautosid, kaubikuid, lennukeid ja käsikandmisteenuseid.