Milway

Milway pakub logistilisi täisteenuslahendusi erinevatele tööstusharudele – alustades metallitööstusest lõpetades lõhkeaine ja militaar tööstusega. Logistikateenuste pakkumiseks kasutab ettevõte oma autoparki ning laia partnerite võrgustikku üle Skandinaavia ja Euroopa. Ettevõtte tehnikapark on kaasagne ning veovahendid on varustatud GPS jälgimissüsteemidega võimaldades saadetiste reaalajas jälgimist, mis tagab klientide kaupade turvalisema liikumise.

Usaldusväärsus

Tulenevalt sellest, et ettevõte tegeleb lisaks militaarvaldkonnas on Milway koos töötajatega kontrollitud taustaga ning kaitsepoliitiliselt heaks kiidetud. Klientide siseinfo ja toimimise poliitika on meiega kaitstud ning soovi korral saame sõlmida konfidentsiaalsuslepingu. Kliendi rahulolu tagamiseks on ettevõttel kõrgendatud riskiga veosekindlustus.

Tarnekindlus

Tänu ettevõtte kaasagsele tehnikapargile ja usaldusväärsele partnervõrgustikule on tagatud õigeaegne tarne igal ajal ning igal pool. Tarneahelas erinevate tõrgete ilmnemisel oleme enda tegemistes paindlikud ning orienteeritud kiirele ja parimale lahendusele.

Klienditeenindus

Ettevõte on orienteeritud lahendustele ning seeläbi oleme valmis klienti teenindama 24/7. Hoiame enda kliente kursis kauba liikumisega ning probleemide tekkimisel lahendame need operatiivselt vältimaks kaupade hilinemisi. Lisaks aitame klientidel koostada vajaliku dokumentatsiooni, et kaupade liikumine toimuks ilma probleemideta.

Keskkonnasõbralikkus

Ettevõtte tehnikaparki kuuluvad vaid uued ja kaasaegsed veoautod, vähendamaks CO2 jalajälge. Tänu efektiivsele logistilisele planeerimisele on minimaliseeritud tühisõidud. Töölõikude planeerimiseks ja paberimajanduse vähendamiseks kasutatakse ettevõttes erinevaid IT-lahendusi.